Система знижок - як це працює?

Шановні відвідувачі сайту!

В аптеках фірми "Триоль" ЛТД діє накопичувальна дисконтна система. Для того, щоб скористатися запропонованими знижками, вам достатньо стати нашим постійним клієнтом і отримати накопичувальну дисконтну карту.

Дисконтна карта фірми "Триоль" ЛТДКарту можна отримати, при одноразової (разової) покупці на суму 120 грн. и більше. Знижка надається на наступні покупки.

Дисконтна карта дає право на отримання знижки від 3% до 7% при накопиченні на ній відповідної суми:

  • від 120 грн. - 3%
  • від 600 грн. - 4%
  • від 1200 грн. - 5%
  • від 1800 грн. – 6%
  • від 2500 грн. – 7%

Пенсійна карта дає право на отримання знижки від 5% до 7%, і діє з першої покупки на суму 50 грн. и більше.

У накопичувальний фонд в залік йдуть всі покупки, здійснені в усіх аптеках фірми «Триоль» ЛТД.

Знижка не поширюється на товари, на які передбачені інші види знижок (Акція, спеціальна ціна і т. п.). На медикаменти, ціна яких підлягає державному регулюванню і товари зі ставкою ПДВ - 20% розмір знижки не перевищує 3%.

Для отримання знижки необхідно пред'явити карту до оплати товару. При наданні додаткових знижок, не передбачених правилами даної дисконтної системою, знижки не підсумовуються, а надається максимальна з можливих знижок.

Загублені і поламані карти відновленню не підлягають.

Термін дії карти не обмежений. Фірма залишає за собою право на внесення змін в правила дисконтної системи. Карта є власністю фірми "Триоль" ЛТД.

Організація не несе відповідальність за збої в роботі дисконтної програми, пов'язані з не залежними від неї обставинами (Відключення електроенергії, каналів зв'язку, форс-мажорні обставини).